Eucalan Delicate Wash 100ml

Kód: ELSM100
Neohodnoceno
Značka: Eucalan
120 Kč / ks 99 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Eucalan Delicate Wash je prací prostředek na jemné praní.

Detailní informace

Název: Levandule
OBJEDNAT U VÝROBCE | ELSM100
Můžeme doručit do: 30.4.2021
120 Kč / ks
99 Kč bez DPH
Název: Graperfruit
OBJEDNAT U VÝROBCE | EGSM100
Můžeme doručit do: 30.4.2021
120 Kč / ks
99 Kč bez DPH
Název: Jasmin
OBJEDNAT U VÝROBCE | EWSM100
Můžeme doručit do: 30.4.2021
120 Kč / ks
99 Kč bez DPH
Název: Natural
OBJEDNAT U VÝROBCE | ENSM100
Můžeme doručit do: 30.4.2021
120 Kč / ks
99 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Eucalan (Eucalan Delicate Wash) je prací prostředek na jemné praní. Doporučujeme použít především v případech, kdy předmět praní vyžaduje jemné zacházení.
Eucalan je netoxický, biologicky odbouratelný, neobsahuje optické zjasňovače, fosfáty, syntetické vonné látky a barviva. Eucalan je pH neutrální a je balen v snadno recyklovatelné bezbarvé plastové lahvi z HDPE. K dispozici je v 5 vůních z kvalitních esenciálních olejů. Obsahuje lanolin, působící jako přírodní kondicionér, který udržuje vlákna pružné a redukuje statický náboj.

Varianty:

Eukalyptus s vůní esenciálního oleje z eukalyptu. Eukalyptové silice mají antiseptické účinky a tato svěží, čistá vůně je vynikající volbou pro vaše svetry, spodní prádlo, punčochové zboží, pokrývky, bundy, plavky a dětské předměty. Doporučujeme použít Eucalan Eucalyptus pravidelně na vlněné věci a zvláště před jejich uložením mimo sezónu.

Levandule s vůní esenciálního oleje levandule. Levandulová silice má antiseptické účinky a je známá jako přirozený repelent proti hmyzu. Levandulová sladká uklidňující vůně je ideální pro dětské předměty jako jsou přikrývky, vycpané zvířata, oděvy a povlečení z vlněné plenky. Tato nejuniverzálnější vůně je vhodná na vaše svetry, spodní prádlo, punčochové zboží, dětské kalhoty, prádlo, ložní prádlo, bundy a plavky.

Grapefruit s vůní esenciálního oleje z grapefruitu. Grapefruitový olej je přirozené antiseptikum, který je obzvláště prospěšný při praní oděvů, které se nacházejí v blízkosti kůže, jako jsou punčochové zboží, oblečení na cvičení, oblečení na koupání a spodní prádlo. Vychutnejte si snadnou a osvěžující vůni.

Natural je prací prostředek bez přidané vonné esence. Pro ty, kteří jsou přecitlivělí na vůni, použijte Eucalan Natural na všechny delikatesy jako svetry, spodní prádlo, punčochové zboží, tepláky, bundy, plavky a dětské předměty.

Jasmín s vůní esenciálního oleje z jasmínu. Jasmínový olej je přirozeným antiseptickým prostředkem.

Použití:

  • ruční praní
  • praní v pračce
  • sušit bez přímého vlivu tepla a slunečního světla
  • nepoužít bělidla a změkčovače tkanin

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: